EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK
PROJE ÇİZİM
ENDÜSTRİYEL YAZILIM ÜRÜNLERİ
DANIŞMANLIK
HİZMETLERİMİZ

zuken

ZUKEN, EDA ve ECAD/CAE alanlarında dünya çapında çözümler sunan bir Japon şirketidir.

E³. Series elektrik, otomasyon, pano, kablo, /harness, elektrik tesisatı, hidrolik ve pnömatik projelerinizi oluşturmak ve hızlı bir şekilde proje dokümanlarını üretmek için kullanılan modüler bir mühendislik sistemidir. Kullanıcıyı, geliştirmeden üretime kadar tüm mühendislik prosesi süresince destekler. Program tamamen Windows tabanlı olduğu için öğrenilmesi ve kullanımı da oldukça basittir.

CADSTAR, Zuken’in sezgisel iş akışı ile tasarımcılara tasarım iş akışı boyunca yol gösteren güçlü PCB tasarım çözümüdür. Şematik çizimden üretime kadar olan aşamalarda fiyatı, güçlü kütüphanesi ve kolay arayüzü ile baskı devre tasarımında mühendislere komple esneklik getirir.

CADENAS, parça yönetimi(Akıllı parça içeriği,standartlaştırma) ve Elektronik parça katalogları üretimi alanlarında Dünya liderlerinden biri olan Alman şirketidir.eCATALOGsolutions ve PARTsolutions bu alanda sunduğu yazılım çözümleridir.

eCATALOGsolutions Elektronik ürün kataloglarını düzenlemek, yönetmek ve pazarlamak için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür. Artık kendi ürün kataloglarınızı CAD sisteminden bağımsız olarak internet üzerinden veya offline CD olarak dağıtabilirsiniz.İnternet üzerinden parçalarınıza ulaşan ve kullanan milyonlarca yeni müşteri potansiyeline sahip olursunuz.

PARTsolutions bir firmanın bütün CAD/PDM ve ERP Sistemleri için kullanılabilen o firmadaki bütün Norm, Tedarikçi Parçaların ve firmanın kendisinin ürettiği parçaların idaresini ve kullanımını sağlayabilen bir çözümdür.ile PARTsolutions ile 1.000.000’un üzerindeki parçaya direkt ulaşabilir ve tasarımlarınızda kulanabilirsiniz.

cenit

CENIT, 1988’den beri Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi, Kurumsal Bilgi Yönetimi, Uygulama Yönetimi Hizmetleri ve İş Optimizasyonu ve Analizindeki iş süreçlerinin optimizasyonunda danışmanlık ve yazılımda uzmanlaşmıştır.

CENIT şu anda dünya çapında 750’den fazla çalışana sahiptir ve 2012’de 120 Milyon Euro’yu aşan bir dönüş gerçekleştirmiştir. CENIT’in merkezi Stuttgart (Almanya) ‘dır ve tüm büyük şehirlerde bulunmaktadır.

ABD, Fransa, İsviçre, Japonya, Romanya ve Türkiye gibi ülkelerdeki uluslararası varlığı, küresel bir proje yaklaşımı üzerinde yoğunlaştıklarını kanıtlıyor.

docware

DOCWARE enternasyonal faaliyet gösteren merkezi Fürth/Almanya olan bir Alman Yazılım Firmasıdır; DOCWARE Endüstrinin bütün sektörlerinde Servis ve Yedek Parça Verilerinin yönetilmesi konusunda Yazılım Çözümleri geliştirmede uzmanlaşmıştır. PARTS-PUBLISHER ise Docware şirketinin Yedek Parça Katalog Yönetim Sistemleri alanında geliştirmiş olduğu SAP ERP Sistemiyle harmonize çalışabilen Servis Noktalarının gereksinimlerine de hitap eden bir çözümdür.

PARTS-PUBLISHER’ı firmanızın iş akışlarına göre özelleştirebilir, yedek parça kataloglarınızı oluşturabilir,servis ve ürün bilgilerinizi düzenleyebilir ve tüm bilgileri elektronik ortamda müşterilerinizle,tedarikcilerinizle yada servis noktalarınızlan kolayca paylaşabilirsiniz.